دیدار دکتر مسجدی با اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس

0

دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، روز سه ‌شنبه 23 آذر به منظور ارائه گزارش و بیان مشکلات و تنگناهای سازمان، با اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد، وظایف و خدمات گسترده سازمان در حوزه‌های فنی و تخصصی، به برخی مشکلات و چالش‌های سازمان همچون کمبود نیروی انسانی، منابع و اعتبارات و فضای فیزیکی اشاره کرد.

وی با تأکید بر سختی کار در پزشکی قانونی و بی انگیزه بودن پزشکان برای کار در این سازمان، راه‌کارها و پیشنهاداتی را برای برون رفت از مشکلات فعلی پزشکی قانونی ارائه کرد و خواستار توجه هر چه بیشتر نمایندگان مجلس به مشکلات این سازمان و اختصاص اعتبارات لازم برای بر طرف کردن این چالش ها شد.

اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس نیز با اذعان بر نقش مهم پزشکی قانونی در تعیین تکلیف پرونده‌های قضایی و تأیید کمبودها و چالش‌های این سازمان، برای رفع مشکلات آن قول مساعدت و همکاری دادند.

گفتنی است در این جلسه دکتر رضا حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، دکتر علی هادیزادگان مدیرکل فناوری اطلاعات و تحول اداری و دکتر قاسم سلیمانی رابط سازمان با مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان را همراهی کردند.

واکنش خود را انتخاب کنید!
دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.